ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

7 lipca, 2022

Odpady chemiczne z remontów wyburzenia Andrychów

Remont - odpady chemiczne z remontu

Remonty są kłopotliwe z wielu powodów: zajmują czas, wiążą się z dużymi kosztami, powodują chaos i dezorganizację codziennego życia, a w dodatku generują mnóstwo odpadów, które trzeba zutylizować w sposób zgodny z przepisami. W tej ostatniej kwestii pomoże jednak Zakład Utylizacji Odpadów Przemysłowych z Krakowa. Jeśli szukasz w Andrychowie lub innej małopolskiej miejscowości podmiotu, który odbierze od Ciebie odpady z wyburzeń lub remontów i zajmie się ich utylizacją, zgłoś się do nas!

Odpady niebezpieczne, odpady remontowe – odbiór i przetwarzanie

Podczas wyburzeń i remontów pojawiają się niekiedy specyficzne odpady posiadające status odpadów niebezpiecznych, czyli takich, które mogą szkodzić komponentom środowiska po zetknięciu z nimi. Należy do nich między innymi azbest, który często jest częścią burzonych konstrukcji budowlanych. Utylizacja azbestu to jedno z naszych zadań. Ponadto zajmujemy się także:

  • przetwarzaniem odpadów chemicznych,
  • odbiorem zużytych sprzętów (mebli, elektroniki, RTV i AGD) oraz tekstyliów,
  • utylizacją zanieczyszczonej ziemi,
  • utylizacją odpadów przemysłu petrochemicznego,
  • przetwarzaniem odpadów produkcyjnych.

A to zaledwie część naszej działalności. Poznaj dokładniej naszą ofertę, przeglądając treści na naszej stronie lub kontaktując się z nami telefonicznie bądź mailowo. Zapraszamy do współpracy podmioty z Andrychowa i okolic!

Mrozowa 9a
31-752 Kraków