ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

7 lipca, 2022

Odpady chemiczne z remontów wyburzenia Bochnia

Budowlaniec robiący remont

Remonty potrafią być wyjątkowo kłopotliwe. Chociażby odpady, jakie się tworzą podczas ich trwania, nie mogą być ot tak wyrzucone do zwykłego osiedlowego śmietnika. Tego rodzaju odpady potrzebują bowiem przestrzegania specjalnych procedur. Dotyczy to każdego z nas, niezależnie czy planujemy jedynie remont mieszkania czy całe prace wyburzeniowe. Właściwa utylizacja wszelkich odpadów jest konieczna. W takiej sytuacji niezbędny jest podmiot posiadający odpowiednie uprawnienia, doświadczenie i oczywiście niezawodny sprzęt w tym zakresie. Omijanie procedur może nie tylko prowadzić do konsekwencji prawnych, ale przede wszystkim do niebezpiecznych sytuacji, w których może ucierpieć zdrowie a nawet życie. Zwłaszcza substancje niebezpieczne (np. azbest) są materiałem, z którym należy postępować wyjątkowo uważnie, jest to niezwykle istotne.

Utylizacja azbestu- Bochnia

Dbając o środowisko naturalne oraz ogólne zdrowie ludzi, Zakład Utylizacji Odpadów Przemysłowych profesjonalnie zajmuje się różnego rodzaju odpadami niebezpiecznymi. Zajmujemy się materiałami powstałymi przy remontach, wyburzeniach, ale również można nam powierzyć wszelkie substancje chemiczne, odpady motoryzacyjne czy chociażby spożywcze. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo, profesjonalizm, doświadczenie, sprzęt najwyższej jakości i przystępne ceny.

Jesteś zainteresowany? Skorzystaj z naszych usług w Bochni. Poznaj naszą pełną ofertę i skontaktuj się z nami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, z chęcią je rozwiejemy. Serdecznie zapraszamy!

Mrozowa 9a
31-752 Kraków