ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

7 lipca, 2022

Odpady chemiczne z remontów wyburzenia Kęty

Wywóz gruzu to usługą, na którą zapotrzebowanie wciąż wzrasta. Remonty, budowa czy rozbiórka budynku lub wyburzenia – to wszystko generuje spore ilości odpadów nie zaliczających się do tych komunalnych. Odpady tego typu należy odpowiednio zutylizować, zgodnie z prawem i poszanowaniem dla środowiska.

Oferta wywozu gruzu wówczas jest doskonałą propozycją. Bez względu na ilość posiadanego gruzu, zawsze dysponujemy odpowiednimi kontenerami do jego transportu. Posiadamy również urządzenia umożliwiające sprawne załadowanie gruzu i jego wywiezienie w specjalnie przeznaczone do tego celu miejsca składowania i utylizacji. Wywozimy gruz starając się o kompleksową obsługę klienta bez zbędnego angażowania dodatkowych firm czy osób. Posiadamy doświadczenie z zakresu realizacji usług wywozu gruzu, odpadów pobudowlanych i wiele więcej. Naszą zdecydowaną zaletą jest pełen profesjonalizm. Gwarantujemy przystępne ceny wywozu również dla niewielkich ilości materiału odpadowego.

Wywóz odpadów budowlanych Kęty

Zakład Utylizacji Odpadów Przemysłowych to jedna z firm, która w sposób profesjonalny zajmie się każdym odpadem, również tym wymagającym specjalnej ostrożności (np. odpady chemiczne typu azbest). Nie narażając się na utratę zdrowia, a nawet życia, postaw na doświadczony podmiot, który zrobi to za Ciebie. Korzystając z naszych usług chronisz nie tylko ludzkie zdrowie, ale również dbasz o tak ważne środowisko naturalne. Jeśli więc potrzebujesz pozbyć się odpadów budowlanych lub jakichkolwiek innych w Kętach, zadzwoń do nas! Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Mrozowa 9a
31-752 Kraków