ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

7 lipca, 2022

Odpady chemiczne z remontów wyburzenia Libiąż

Podczas wyburzeń, drobnych lub generalnych remontów, przebudowań powstaje wiele odpadów, które muszą zostać zutylizowane w odpowiedni sposób. Zwyczajne kontenery na śmieci nie nadają się do tego. Ten rodzaj materiałów obwarowany jest licznymi zasadami, które muszą być przestrzegane z myślą o zdrowiu człowieka oraz otaczającego go środowiska. Otóż należy wtedy wyposażyć się w specjalne worki lub pojemniki, a następnie po wypełnieniu odpadami poremontowymi przekazać je odpowiedniemu podmiotowi, który zgodne z wszelkimi procedurami zajmie się ich bezpieczną utylizacją. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza wtedy, gdy zwyczajnym odpadom budowlanym  towarzyszą te niebezpieczne, np. azbest.

Jeśli szukasz zaufanego podmiotu, który odpowiednio zajmie się odpadami remontowymi na terenie Libiąża, zgłoś się niezwłocznie do Zakładu Utylizacji Odpadów Przemysłowych. Posiadamy niezbędne pozwolenia, wieloletnie doświadczenie, niezawodny sprzęt, przeszkolonych pracowników… czyli wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu. Świadczymy usługi nie tylko w Libiążu, ale w całym województwie małopolskim.

Utylizacja azbestu- Libiąż

Zajmujemy się kompleksowym unieszkodliwianiem odpadów zawierających związki powszechnie uznawane za niebezpieczne np. azbest. Demontaż, pakowanie, odbiór oraz transport na składowisko odpadów- tym wszystkim nie musisz się już przejmować. Po zakończeniu wszystkich prac wystawiamy zaświadczenie o prawidłowości ich wykonania oraz zgodności z przepisami prawa i oczyszczeniu terenu z pyłu azbestowego, z zachowaniem właściwych przepisów technicznych i sanitarnych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszystko jest zrobione tak, jak być powinno. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Mrozowa 9a
31-752 Kraków