ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

7 lipca, 2022

Odpady chemiczne z remontów wyburzenia Myślenice

Co zrobić z odpadami chemicznymi? Jak pozbyć się odpadów remontowych? W jaki sposób zutylizować stare farby, lakiery czy kosmetyki? Wiele osób zastanawia się nad tym, jak postępować z tymi oraz wieloma innymi kłopotliwymi odpadami. Odpowiedź na wszystkie te pytania jest jedna: należy je powierzyć profesjonalnej firmie, która posiada uprawnienia do ich utylizacji oraz dysponuje właściwą technologią.

 

Jak postępować z odpadami z remontów, odpadami chemicznymi itp.?

Odpadów, których nie można po prostu umieścić w kontenerach na śmieci, jest bardzo wiele. Wszystkie pozostałości po remontach i wyburzeniach (np. gruz, azbest, tynki, farby), odpady chemiczne, kosmetyczne, gumowe… Wymieniać można jeszcze długo. Nie ma jednak potrzeby stresować się ich dalszym losem. Wystarczy jeden telefon, a Zakład Utylizacji Odpadów Przemysłowych odbierze je od wytwórcy i podda odpowiednim, zgodnym z procedurami procesom.

Myślenice – utylizacja kłopotliwych odpadów

Swoje usługi oferujemy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom czy instytucjom – np. firmom budowlanym, remontowym, rozbiórkowym, zakładom lakierniczym i warsztatom samochodowym, fabrykom i zakładom przemysłowym, firmom zajmującym się branżą petrochemiczną, a także obiektom gastronomicznym, w których powstają odpady spożywcze. Zajmiemy się każdym rodzajem kłopotliwych odpadów na terenie Myślenic i w okolicy. Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie lub uzyskać bezpośrednio, kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do współpracy!

Mrozowa 9a
31-752 Kraków