ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

7 lipca, 2022

Odpady chemiczne z remontów wyburzenia Olkusz

Zarówno skomplikowane prace budowlane, jak drobne remonty domowe wiążą się ze zmianą otaczającego terenu i zanieczyszczeniem go odpadami. Obydwa przypadki wymagają gruntownego posprzątania. Pozostawienie odpadów “bez opieki” i długie ich przechowywanie niekorzystnie wpływa na środowisko naturalne oraz na ludzkie stan zdrowia. Dlatego właśnie tak bardzo istotne jest odpowiednie zadbanie o wywóz i utylizację wszelkich odpadów remontowych, wyburzeń czy przebudowy.

Warto jednak pamiętać, że samodzielne usunięcie i próba utylizacji odpadów remontowych może doprowadzić do niepożądanych skutków. W przypadku potrzeby usunięcia zbędnych materiałów, należy zgłosić się do odpowiednio przeszkolonych i doświadczonych w tym zakresie podmiotów. W przeciwnym razie ryzykujemy środowisko, swoje zdrowie, a nawet życie.

Odczynniki chemiczne- Olkusz

Remonty, czy wyburzenia, generują nie tylko duże ilości materiałów odpadowych typu gruz, ale także wiele odpadów niebezpiecznych, np. azbest lub papa. Tego typu materiały należą do tworzyw chemicznych, wymagających wyjątkowej uwagi podczas ich utylizacji. Nieodpowiednie pozbycie się tych materiałów może być tragiczne w skutkach.

Jeśli więc poszukujesz w Olkuszu podmiotu, który zajmie się utylizacją odpadów z wyburzeń we właściwy sposób, skontaktuj się z nami. Oferujemy szeroki zakres usług, gwarantując pełne bezpieczeństwo i profesjonalizm. Jesteśmy również przygotowani na wyjątkowo duże zlecenia. Posiadamy bowiem wiele kontenerów w przeróżnych wymiarach, zawsze najwyższej jakości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Mrozowa 9a
31-752 Kraków