ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

7 lipca, 2022

Odpady chemiczne z remontów wyburzenia Oświęcim

Sterta odpadów po remoncie - wyburzeniu

Wyburzenia budynków to za każdym razem nie lada zamieszanie. To działanie wymusza nie tylko zastosowanie wyjątkowych czynności, ale również generuje niemałe koszty. Podczas wyburzenia niezbędne jest usunięcie wszelkich materiałów z budynku, zwłaszcza tych niebezpiecznych, np. azbest czy papa. Niestety nie jest możliwe usunięcie ich na własną rękę. Otóż potrzebne są do tego niezbędne pozwolenia umożliwiające ich wywóz w odpowiedni sposób. W takich sytuacjach konieczne jest sięgnięcie po pomoc specjalistów. Oświęcim to jedno z miast, w którym właśnie takie usługi wykonujemy. Potrzebujesz właśnie takiej pomocy? Chcesz wiedzieć więcej? Szczegóły znajdziesz niżej.

Oświęcim- remonty, wyburzenia to nie problem


Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w usuwaniu odpadów przeróżnego rodzaju. Zajmujemy się transportem oraz utylizacją materiałów, w tym wyjątkowo niebezpiecznych odpadów chemicznych i nie tylko. Wyburzenia czy remonty to sytuacje bardzo często wymagające właśnie takich działań przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo, jak też po prostu wygody. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz porządnie przeszkoloną kadrę, dzięki której każdy remont stanie się dużo przyjemniejszy. Co więcej, dysponujemy sprzętem wysokiej jakości, który z pewnością nie zawiedzie nawet w najtrudniejszych sytuacjach.
Nasze usługi oferujemy w Oświęcimiu, ale również w innych miastach w województwie małopolskim.

Jeśli więc masz problem z jakimkolwiek odpadem, nie wahaj się ani chwili dłużej i skontaktuj się z Zakładem Utylizacji Odpadów Przemysłowych.

Mrozowa 9a
31-752 Kraków