ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

7 lipca, 2022

Odpady chemiczne z remontów wyburzenia Tarnów

Utylizacja azbestu Tarnów

Azbest to stosunkowo popularny materiał o przydatnych właściwościach. Niemniej jednak jego włókna odkładają się w ludzkich płucach. Dostając się do ich wnętrza, drażnią komórki często przez wiele lat, co ostatecznie może doprowadzić nawet do rozwoju chorób nowotworowych (np. raka płuc czy oskrzeli). Z tego też powodu, prawidłowa utylizacja azbestu niewątpliwie ma duże znaczenie dla zdrowia człowieka.

Dbając o Państwa zdrowie, jak również o środowisko naturalne, oferujemy odbiór azbestu bezpośrednio od klienta w dogodnym terminie. Zlecenia są realizowane szybko, sprawnie i w pełni bezpiecznie, dzięki czemu mają Państwo pewność, że azbest nie stanowi już zagrożenia.

Co ważne, azbest jest materiałem, który pod żadnym pozorem nie może być składowany przez dłuższy czas. Jego jak najszybsza wywózka jest więc koniecznością. Współpraca z naszą firmą to gwarancja usług najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci czuli się zaopiekowani. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Z nami utylizacja azbestu to bułka z masłem.

Wywóz odpadów chemicznych- Tarnów

Nasze usługi w swoim zakresie zawierają zbiórkę, transport, unieszkodliwianie i demontaż wyrobów zawierających azbest na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie w pracach demontażowych wyrobów zawierających azbest pozwala nam na profesjonalne podejście do zleceń.

Poza odpadami azbestowymi nasza oferta zawiera także odbiór odpadów: papy, wełny mineralnej, onduliny, czy odpadów typu: zużyte emulsje, lakiery, impregnaty, pianki montażowe i inne powstające podczas prac remontowo-budowlanych. Wyjątkowo duże ilości odpadów nie są nam straszne, jako że posiadamy kontenery o pojemności nawet do 36 m3.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Mrozowa 9a
31-752 Kraków