ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

7 lipca, 2022

Odpady chemiczne z remontów wyburzenia Trzebinia

Remont, niezależnie czy mówimy tu o gruntownych zmianach czy tylko o powierzchownych, zawsze wiąże się z dezorganizacją codziennego trybu życia, dużymi kosztami oraz generowaniem dużej ilości odpadów, które wymagają specjalnego traktowania. Bowiem nie mogą być one zwyczajnie wyrzucone, niezbędna jest ich utylizacja w sposób zgodny z wieloma wytycznymi. Ale spokojnie, bez paniki… na szczęście istnieją pomocne podmioty, które dzięki swojemu niemałemu doświadczeniu i posiadanym uprawnieniom, są w stanie zająć się wszelkimi odpadami z remontów czy wyburzeń. Zakład Utylizacji Odpadów Przemysłowych to właśnie jeden z tych, któremu zdecydowanie warto zaufać. Potrzebujesz wywieźć, zutylizować bądź przetworzyć zbędne materiały poremontowe w Trzebinie lub okolicach? Zgłoś się do nas!

Trzebinia- utylizacja i przetwarzanie odpadów

Nasza firma to przeszkolony zespół pracowników, niezawodny sprzęt, indywidualne podejście do klienta, lata doświadczenia, szereg profesjonalnych usług umocnionych specjalistycznymi uprawnieniami.


Zajmujemy się wszelkimi rodzajami odpadów:

  • zużyty sprzęt elektroniczny
  • odpady tekstylne
  • odpady produkcyjne
  • odpady remontowe
  • zużyty sprzęt elektroniczny
  • odczynniki chemiczne

Odpowiednie postępowanie z odpadami to konieczność wynikająca nie tylko z kwestii prawnych, ale również ogólnego bezpieczeństwa. Dotyczy to zarówno otaczającego nas środowiska, jak nas samych. Wysoce nierozsądne byłoby podjęcie się utylizacji odpadów, zwłaszcza tych niebezpiecznych, na własną rękę. W takim przypadku ryzykujemy niejedno zdrowie, a nawet życie ludzkie, zwierzęce i roślinne.

Mrozowa 9a
31-752 Kraków