ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

7 lipca, 2022

Odpady chemiczne z remontów wyburzenia Zakopane

Wyburzenia budynków czy nawet drobne remonty zawsze generują większą lub mniejszą ilość odpadów, których trzeba się pozbyć. Część z tych odpadów może być niebezpieczna, np. azbest czy różnego rodzaju odczynniki chemiczne. W żadnym wypadku nie powinniśmy zajmować się tym na własną rękę. Bardzo ważne jest, aby zachować wszelkie procedury podczas ich utylizacji. W tym celu warto zwrócić się do odpowiedniego podmiotu, który profesjonalnie zajmie się utylizacją wszelkich niebezpiecznych materiałów. W przeciwnym razie mogłoby to zagrażać nie tylko naszemu środowisku naturalnemu, ale również ludzkiemu zdrowiu.

Zakopane- zaufaj specjalistom i postaw na ich doświadczenie

Zakład Utylizacji Odpadów Przemysłowych to firma godna polecenia właśnie podczas konieczności nie tylko utylizacji wszelkich odpadów, ale również ich przewozu, gromadzenia czy przetworzenia. Wszystko to oczywiście w bezpiecznych warunkach, według odpowiednich procedur i co więcej- w przystępnej cenie. Zajmujemy się licznymi rodzajami odpadów, od tych przemysłu spożywczego przez tekstylne i obuwnicze po niebezpieczne odpady odczynników chemicznych.

Zakopane- oddaj odpady we właściwe ręce

Do współpracy zapraszamy:    

  • firmy,        
  • instytucje publiczne,        
  • osoby fizyczne.    

zarówno z okolic Zakopanem, jak i z całego województwa małopolskiego.

Dysponujemy pozwoleniem na odbiór ponad 500 rodzajów odpadów, w tym tych niebezpiecznych. Doskonale wiemy, w jaki sposób z nimi postępować, aby w pełni bezpiecznie doprowadzić do ich utylizacji. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły oferty. Zapraszamy!

Mrozowa 9a
31-752 Kraków