ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

7 lipca, 2022

Limanowa – utylizacja odpadów niebezpiecznych

Odpady niebezpieczne powstają zarówno w prywatnych gospodarstwach domowych, jak i w zakładach przemysłowych. Należą do nich przede wszystkim wszystkie substancje posiadające właściwości szkodliwe dla zdrowia ludzkiego i otaczającego go środowiska naturalnego. Sposób obchodzenia się z odpadami niebezpiecznymi jest szczególnie restrykcyjny, czego strzegą liczne przepisy prawne. Nieodzowne jest również prowadzenie szczegółowej dokumentacji oraz stały nadzór odpowiednich urzędów.

Paliwa alternatywne- Limanowa

Paliwo alternatywne uzyskuje się w procesie odzysku odpadów o wartości opałowej. To paliwa, które nie są produktami przetwórstwa ropy naftowej. Muszą jednak występować w dużej ilości i cechować się technicznymi i energetycznymi właściwościami. Posiadają wiele zalet, m.in. niezależność energetyczną (można je produkować z własnych surowców kopalnych i produktów rolnych), emisję (zmniejszenie emisji związków toksycznych), koszt eksploatacji. Dzięki temu przyczyniają się bezpośrednio do ochrony środowiska.

Zakład Utylizacji Odpadów Przemysłowych to firma, która szczyci się wieloletnim doświadczeniem z zakresu utylizacji odpadów, w tym niebezpiecznych. Odpowiednio wyspecjalizowana kadra pracownicza zajmuje się opracowaniem właściwych, indywidualnych rozwiązań zarówno dla przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, gwarantując stałe bezpieczeństwo od początkowego etapu odbioru materiałów aż do końcowego, czyli ich utylizacji lub przetworzenia. Z taką samą starannością podchodzimy do odpadów niebezpiecznych pochodzących z prywatnych gospodarstw domowych, jak tych od małych firm czy ogromnych koncernów. Serdecznie zapraszamy do współpracy na terenie Limanowej i okolic.

Mrozowa 9a
31-752 Kraków