ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

7 lipca, 2022

Nowy Targ – utylizacja odpadów niebezpiecznych

Pod pojęciem odpadów niebezpiecznych kryje się bardzo wiele różnych substancji – zarówno tych płynnych (np. odpadów chemicznych), jak i w formie stałej (azbest, pozostałości z wyburzeń). Przetwarzanie takich substancji wymaga zastosowania określonych procedur. Nie ma możliwości składowania odpadów niebezpiecznych wraz z innymi rodzajami odpadów. Zagraża to nie tylko środowisku, ale także ludzkiemu życiu i zdrowiu.

W sprawie utylizacji odpadów niebezpiecznych należy się zwrócić do podmiotów uprawnionych do tego rodzaju działań. Wiele z nich, jak na przykład Zakład Utylizacji Odpadów Przemysłowych, zajmuje się jednocześnie gromadzeniem, wywozem i przetwarzaniem także innych rodzajów odpadów (np. tekstylnych, z tworzyw sztucznych i gumy, mebli, sprzętów elektronicznych). To duże ułatwienie dla osób, które dokonują np. remontu domu, podczas którego powstało wiele odpadów. Wystarczy zgłosić się do jednej firmy, która w odpowiedni sposób zajmie się nimi wszystkimi, a wytwórcy zaoszczędzi zbędnego kłopotu.

Nowy Targ – zleć nam utylizację odpadów

Zajmujemy się utylizacją odpadów w województwie małopolskim. Nasze usługi obejmują Nowy Targ, dlatego jeśli szukasz podmiotu zajmującego się tą dziedziną w swojej okolicy, możesz bez problemu zgłosić się do nas. Szczegóły oferty dostępne są na naszej stronie, chętnie udzielimy też informacji telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu!

Mrozowa 9a
31-752 Kraków