ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

7 lipca, 2022

Olkusz – utylizacja odpadów niebezpiecznych

Potrzebujesz pozbyć się odpadów niebezpiecznych? Nie eksperymentuj. Zaufaj specjalistom i powierz im to zadanie. W taki sposób możesz mieć pewność, że wszystko przebiegnie bezpiecznie i zgodnie z procedurami. Co więcej, wcale nie zapłacisz za to fortuny. Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby zainteresowane z Olkusza i okolic.

Olkusz: odpady kosmetyczne

Zajmujemy się utylizacją przedmiotów z wielu dziedzin, w tym np. odpadów kosmetycznych. Swoją ofertę kierujemy głównie do zakładów produkcyjnych, dystrybutorów, hurtowni oraz sklepów detalicznych. Odbierając przeterminowane kosmetyki, nieprzydatne opakowania czy różnego typu masy kosmetyczne, gwarantujemy 100% zniszczenia odpadów. Zarówno sam transport, jak i proces rozdrabniania i mieszania odpadów zapewnia pełne bezpieczeństwo.

Utylizacja azbestu w Olkuszu

Jedną z wielu równie niebezpiecznych substancji jest azbest, często używany materiał z zakresu budownictwa. Ten składnik, podobnie jak inny wcześniej wspomniany, uznawany jest za niebezpieczny zarówno dla ludzi, jak i otaczającego nas środowiska naturalnego. Z tego właśnie powodu odpowiednia utylizacja azbestu jest tak bardzo istotna. Samodzielna próba przetworzenia tego rodzaju materiału może wywołać niepożądane skutki, prowadzące nawet do trwałego uszczerbku na zdrowiu. Dlatego każdą z substancji niebezpiecznych powinny się zająć uprawnione do tego podmioty.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z doświadczoną firmą- Zakład Utylizacji Odpadów Przemysłowych, która w pełni bezpiecznie zajmie się usunięciem wszelkich zbędnych odpadów.

Mrozowa 9a
31-752 Kraków