ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

7 lipca, 2022

Wadowice – utylizacja odpadów niebezpiecznych

Odpady niebezpieczne, czyli wszystkie te, które mogą szkodzić środowisku, muszą być we właściwy sposób zutylizowane. Nie można dopuścić do tego, aby dostały się do środowiska – do wód lub gleb. Nie można także stosować szkodliwych procesów przetwarzania, np. samodzielnie spalać odpadów, ponieważ do atmosfery trafiają wtedy szkodliwe substancje.

Utylizacją odpadów niebezpiecznych mogą się zajmować jedynie uprawnione do tego podmioty, które posiadają sprzęt i technologię umożliwiające im przeprowadzenie procesu przetwarzania w sposób w stu procentach bezpieczny. Takimi usługami zajmuje się ZUOP – Zakład Utylizacji Odpadów Przemysłowych. Powierzenie odpadów profesjonalnej firmie to sposób na zdjęcie z siebie odpowiedzialności za ich utylizację oraz niezawodna forma dbałości o stan środowiska.

Wadowice – pozbądź się odpadów w bezpieczny sposób

Zajmujemy się odbiorem i utylizacją odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne. Jeśli więc chcesz pozbyć się np.

  • starych mebli,
  • tekstyliów (ubrań, pościeli, ręczników, butów),
  • niedziałających sprzętów elektronicznych i elektrycznych,
  • odpadów budowlanych i remontowych (w tym także papy czy azbestu)

i innych rodzajów kłopotliwych odpadów, możesz skontaktować się z nami. Nasze usługi oferujemy na terenie całego województwa małopolskiego, w tym również w Wadowicach. Ich mieszkańców serdecznie zapraszamy do podjęcia z nami współpracy.

Mrozowa 9a
31-752 Kraków