ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

7 lipca, 2022

Wieliczka – utylizacja odpadów niebezpiecznych

Utylizacja odpadów w ogólnym znaczeniu jest wyjątkowo istotna wobec środowiska. Pozwala bowiem utrzymać je w stanie porządku poprzez ograniczenie ilości zanieczyszczeń.


Każdy przedsiębiorca wie jak kłopotliwym zadaniem potrafi być prawidłowe pozbycie się lub przetworzenie odpadów przemysłowych. Podczas jakichkolwiek prac produkcyjnych powstają tony zbędnych odpadów, którymi należy się zająć w odpowiedni sposób. To nie lada wyzwanie. Zwłaszcza jeśli mówimy nie tylko o zwykłych odpadach przemysłowych, ale o utylizacji tych niebezpiecznych. To właśnie one, jak wskazuje sama nazwa, są najbardziej zagrażające środowisku naturalnemu, a nawet zdrowiu i życiu ludzkiemu.


Utylizacja odpadów niebezpiecznych musi odbywać się ze szczególną ostrożnością i dbałością o każdy detal tej procedury. Podjęcie się tego na własną rękę bez odpowiedniego przeszkolenia byłoby skrajnie nieodpowiedzialne. Należy bowiem powierzyć utylizację odpadów niebezpiecznych doświadczonemu podmiotowi, który dysponuje bezcenną wiedzą, doświadczeniem i specjalistycznym sprzętem przeznaczonym właśnie w tym celu.

Wieliczka- przetwarzanie odpadów

Zakład Utylizacji Odpadów Przemysłowych to podmiot, który zajmuje się profesjonalną utylizacją i przetwarzaniem odpadów, również tych niebezpiecznych, na terenie Wieliczki i okolic. Możesz nam zaufać. Zajmujemy się m.in.:

  • odpadami tworzyw sztucznych i gumy
  • skupem olejów i odpadami motoryzacyjnymi
  • odpadami kosmetycznymi
  • odpadami z remontów, azbestem, papą
  • odpadami drukarskimi i lakierniczymi
  • odpadami przemysłu petrochemicznego

Zadzwoń do nas, a z chęcią przedstawimy naszą pełną ofertę. Obsługujemy zarówno mieszkańców Wieliczki, jak i całego województwa małopolskiego. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Mrozowa 9a
31-752 Kraków