ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

2 kwietnia, 2024

Bioremediacja Brzesko

Zanieczyszczenia gleb są niezwykle niebezpieczne zarówno dla zwierząt i roślinności, jak i dla zdrowia ludzkiego. Na szczęście istnieje bioremediacja, czyli sposób na ich oczyszczenie. Jak skorzystać z takiej usługi w Brzesku?

Bioremediacja – usługa dostępna w Brzesku i okolicach

Mamy uprawnienia do przeprowadzania bioremediacji i dysponujemy odpowiednią technologią. Zachęcamy do kontaktu przedsiębiorstwa z Brzeska i okolic, które zmagają się z zanieczyszczeniem gleb. Działamy zgodnie z obowiązującymi procedurami. Gwarantujemy wysoką skuteczność, dogodne terminy realizacji zleceń i pełen profesjonalizm.

Dlaczego bioremediacja jest tak ważna?

Gdy substancje toksyczne, ropopochodne lub płynne odpady przemysłowe dostaną się do gleb, tracą one swoją użyteczność dla człowieka, a ponadto nie mogą być zdrowym środowiskiem rozwoju dla organizmów żywych.

Bioremediacja umożliwia neutralizowanie tych szkodliwych substancji poprzez wprowadzenie do gleby mikroorganizmów zmieniających ich właściwości chemiczne.

Można ją wykonywać na miejscu skażenia lub wywożąc zanieczyszczoną glebę do punktu, w którym poddaje się ją tym procesom. Oba te działania są równie skuteczne i pozwalają przywrócić środowisku właściwy stan. W efekcie roślinność i zwierzęta mogą rozwijać się prawidłowo, a zdrowie ludzi nie jest zagrożone.

Mrozowa 9a
31-752 Kraków