ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

15 marca, 2024

Gdzie wyrzucić elektrośmieci?

Elektrośmieci

Elektrośmieci to nic innego jak zużyte, przestarzałe albo uszkodzone urządzenia elektroniczne i elektryczne. W tej grupie możemy wyróżnić wiele elementów przeznaczonych do użytku domowego, komercyjnego lub przemysłowego. Ten rodzaj odpadów zdecydowanie można zaliczyć do najbardziej rosnących problemów, gdyż technologia elektroniczna stale ewoluuje. Konsumenci natomiast bardzo często wymieniają stare urządzenia na nowe.

Gdzie wyrzucić elektrośmieci?

Jak wiadomo, na elektrośmieci składają się telefony, komputery, laptopy, telewizory, akumulatory, czy też sprzęty RTV i AGD. Ten rodzaj odpadów jednak nie powinien być wyrzucany do zwyczajnego kontenera na śmieci. Stąd pojawia się pytanie, gdzie wyrzucać elektrośmieci? Chcąc pozbyć się ich nadmiaru powinniście skorzystać z usługi ZUOP, która zajmuje się odbiorem elektroodpadów.

Usługa ta gwarantuje pozbycie się nadmiaru elektrośmieci i transportu ich do odpowiednich zakładów, które zajmą się ich odpowiednią dla środowiska utylizacją. Warto mieć na względzie, że ta oferta dedykowana jest jednak firmom, a nie osobom prywatnym.

Mrozowa 9a
31-752 Kraków