ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

Utylizacja odpadów budowlanych

Odpady budowlane – Wywóz i utylizacja

Zakład Utylizacji Odpadów Przemysłowych zajmuje się usługą, jaką jest wywóz oraz utylizacja odpadów budowlanych. Nasi pełni doświadczenia i profesjonalizmu pracownicy dokładają wszelkich starań, aby ten punkt oferty został wykonany na jak najwyższym poziomie. Jak wygląda usługa i kto może z niej skorzystać?

W zależności od potrzeb klienta podstawiamy różnej wielkości kontenery lub organizujemy transport specjalistycznymi samochodami. Zamiana kontenerów na odpady budowlane może odbywać się regularnie lub jednorazowo, w zależności od potrzeb. Ustalenie szczegółów i skorzystanie z naszej oferty jest możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i umówieniu konkretnego terminu.

Kto może skorzystać z oferty?

Decydując się na ten typ usługi, warto wiedzieć, kto właściwie może z niej skorzystać. W tym przypadku odpowiedź jest bardzo prosta. Obsługujemy kompleksowo rozmaite inwestycje budowlane i place budowy, pozbywając się z nich odpadów budowlanych. Podejmiemy się współpracy z firmami, jednak taka współpraca nie jest to możliwa w przypadku osób prywatnych. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Odpady budowlane – co się do nich zalicza?

Jeśli nie do końca jesteście pewni zakresu, w jakim mieszczą się odpady budowlane, to chętnie objaśnimy wam ten temat. W skład tej listy wchodzą oczywiście:

  • Ziemia
  • Gruz (betonowy, ceglany, mieszany)
  • Papa
  • Styropian
  • Wełna mineralna
  • Wełna szklana 

Nie są to jednak wszystkie materiały, a te, którymi najczęściej się zajmujemy. Skontaktujcie się z naszym zakładem, a my ustalimy, czy wasze pozostałości budowlane nadają się do wywozu.

Mrozowa 9a
31-752 Kraków