ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

2 kwietnia, 2024

Odpady niebezpieczne i przemysłowe Limanowa

Wyrzucanie odpadów niebezpiecznych do zwykłych kontenerów to duży błąd. Przez emitowane szkodliwe substancje, takie śmieci wymagają specjalnej utylizacji. Jak prawidłowo pozbyć się kłopotliwych odpadów w Limanowej?

Jak pozbyć się niebezpiecznych śmieci w Limanowej?

Samodzielne pozbywanie się śmieci wydaje się szybkie i proste, jednak konsekwencje takich działań są tragiczne. Odpowiednia utylizacja odpadów niebezpiecznych w Limanowej to klucz do bezpieczeństwa nie tylko środowiska, ale także ludzi i zwierząt.

Przychodzimy więc z bezpiecznym rozwiązaniem dla firm zmagających się z kłopotliwymi odpadami. Mamy pozwolenie na odbiór ponad 500 rodzajów odpadów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą odbioru odpadów niebezpiecznych.

Jakie śmieci niebezpieczne z Limanowej odbieramy?

Odbieramy od firm wiele rodzajów odpadów, w tym:

  • odpady remontowe (w tym: folie, styropiany, gruz, druty, pozostałości farb i rozpuszczalników, opakowania po lakierach, azbest),
  • odpadów petrochemiczne, lakiernicze, kosmetyczne,
  • tekstylia,   
  • odpady spożywcze,
  • odpady chemiczne,  
  • odpady sprzętu elektronicznego.

Zajmujemy się także bioremediacją terenów skażonych.

Jak skorzystać z oferty odbioru odpadów niebezpiecznych z Limanowej?

Po zapoznaniu się ze szczegółami naszej oferty zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Gwarantujemy profesjonalne podejście i zadowolenie z wykonanych usług. Zapraszamy do współpracy firmy i przedsiębiorstwa z Limanowej i okolic! 

Mrozowa 9a
31-752 Kraków