ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

7 lipca, 2022

Odpady chemiczne z remontów wyburzenia Wadowice

Burzenie budynku - sterta odpadów po wyburzeniu

Kłopotliwe odpady odtąd nie muszą już być kłopotem. Nie musisz samodzielnie zajmować się ich wywozem i utylizacją – zrobimy to za Ciebie, zgodnie z obowiązującymi procedurami. Poznaj szczegóły oferty ZUOP!

 

Utylizacja odpadów chemicznych Wadowice

W jaki sposób pozbyć się odpadów chemicznych, aby mieć pewność, że nie zaszkodzą środowisku? Kontener na śmieci czy odpływ w umywalce to zdecydowanie zły pomysł. Wszelkie odpady, które mogą mieć szkodliwe dla środowiska działanie, należy utylizować zgodnie z procedurami. Zajmują się tym uprawnione firmy i instytucje. Jeśli chcesz zlecić utylizację odczynników chemicznych w Wadowicach, zgłoś się do Zakładu Utylizacji Odpadów Przemysłowych, a my wszystkim się zajmiemy.

Utylizacja odpadów z remontów i wyburzeń Wadowice

Zajmujemy się również odbiorem i przetwarzaniem odpadów powstających w efekcie przeprowadzania remontów i wyburzeń. Przyjmujemy gruz, azbest, papę i inne odpady budowlane. Jeśli prowadzisz prace remontowe lub wyburzeniowe w Wadowicach lub w innym mieście w województwie małopolskim, możesz podjąć z nami współpracę w tym zakresie.

Pozbądź się kłopotliwych odpadów dzięki ZUOP

Nie wiesz, co zrobić z odpadami? W piwnicy lub garażu zalegają stare opony, ubrania, resztki farb lub przedmioty o dużych gabarytach? Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się ich utylizacją. Zapraszamy do współpracy mieszkańców województwa małopolskiego!

Mrozowa 9a
31-752 Kraków