ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

Odpady chemiczne – odbiór i utylizacja

Odpady chemiczne, to jedne z niebezpiecznych substancji, które nie mogą zostać wyrzucone do klasycznego kontenera na odpady. Z tego też powodu warto wiedzieć, co właściwie do nich należy, ale również, w jaki sposób bezpiecznie się ich pozbyć. Jeżeli prowadzisz działalność, w której wykorzystujesz różnorodne odczynniki, substancje toksyczne lub posiadasz przeterminowane leki zapoznaj się z naszą ofertą i dowiedz się, w jaki sposób możesz skutecznie i prawidłowo zutylizować je z naszą pomocą!

Odbiór odpadów chemicznych – kto może skorzystać z naszej oferty?

Nasze usługi kierujemy głównie do przedstawicieli branży medycznej, laboratoryjnej oraz badawczej. Zajmujemy się obsługą szkół, laboratoriów chemicznych, firmy farmaceutyczne, szpitali oraz innych placówek leczniczych. Mamy tutaj na myśli miejsca, która dysponują zużytymi odpadami lub substancjami o szkodliwych właściwościach.
Aby jednak skorzystać z odbioru odpadów chemicznych, trzeba spełnić konkretne warunki. Mowa oczywiście o odpowiedzialnym przekazaniu materiału do utylizacji. Musicie skupić się na tym, aby były oczywiście szczelnie zapakowane. Na dodatek muszą być oznaczone tak, aby pracownik wiedział jakie środki ostrożności zastosować dla danej zawartości.

Prosimy również o uprzedni kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu wykonania usługi.

Jakie odpady chemiczne przyjmujemy?

Aby nie wzbudzać żadnych wątpliwości w zakresie naszej pracy, musimy poruszyć kwestię tego, jakie odpady chemiczne właściwie są przez nas przyjmowane. Do tej listy należą:

  • przeterminowane odczynniki laboratoryjne, chemiczne i medyczne
  • leki
  • substancje toksyczne
  • opakowania po materiałach niebezpiecznych i innych niż toksyczne
  • odpady organiczne i nieorganiczne

Jeśli nie jesteście pewni tego, czy przyjmiemy wasze odpady chemiczne, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, żeby to sprecyzować.

Utylizacja odpadów chemicznych

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w utylizacji pozostałości chemicznych wiemy, w jaki sposób przeprowadzić taką procedurę tak, aby zachować pełne bezpieczeństwo dla ludzi i środowiska naturalnego. Co więcej, przestrzegamy wszelkich procedur i współpracujemy z podwykonawcami, którzy pomagają nam w prawidłowej utylizacji i unieszkodliwieniu przyjętych odpadów chemicznych.

Odbiór i utylizacja odpadów chemicznych – Kraków i okolice

Zajmujemy się odbiorem oraz utylizacją odpadów chemicznych na terenie Krakowa i jego okolic. W naszej działalności zależy nam przede wszystkim na tym, żeby działać sprawnie, jednocześnie zachowując wszelkie środki ostrożności. Musimy tutaj nadmienić, że nie wykonujemy tej usługi dla osób prywatnych.
Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a na cenę usługi składa się cała masa czynników. Z tego też powodu, jeśli zależy wam na poznaniu widełek cenowych, to zapraszamy do kontaktu w celu ich określenia. Niebezpieczeństwo danej substancji i jej ilość mają tutaj największe znaczenie.

Mrozowa 9a
31-752 Kraków