ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

Utylizacja eternitu

Oferta utylizacji eternitu

Zakład Utylizacji Odpadów Przemysłowych zajmuje się utylizacją eternitu. Fachowcy zajmują się odbiorem i transportem płyt eternitowych na składowisko odpadów azbestowych. W obowiązku Klienta leży spakowanie odpadów na palety i ich załadunek. Zajmujemy się wywozem wyłącznie kontenerowych ilości.

Po wykonanej usłudze przyjmujemy Kartę Przekazania Odpadu w BDO. Posiadamy wymagane zezwolenia i decyzje dla prowadzenia tej działalności na terenie całego kraju.

Ile kosztuje utylizacja eternitu?

Wielkość partii transportowej oraz lokalizacja odbioru to główne aspekty, które wpływają na koszty zagospodarowania eternitu. W celu szczegółowej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny 12 684 01 80 lub mailowy biuro@zuop.com.pl. Podejście zakładu do każdego przypadku jest w pełni indywidualne.

Jak skorzystać z oferty utylizacji eternitu?

Warto mieć na uwadze, że oferta utylizacji eternitu jest kierowana do firm i jest to jeden z warunków, który musicie spełnić, by z niej skorzystać. Ponadto, aby usługa została wykonana, należy uprzednio skontaktować się z Zakładem w celu ustalenia odpowiedniego terminu dla obu stron.

Mrozowa 9a
31-752 Kraków