ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

Wywóz i utylizacja papy

Papa należy do grona materiałów budowlanych, wykorzystywanych do tworzenia przeciwwilgociowych i przeciwwodnych izolacji elementów budowli. Wytwarzana jest przy pomocy pokrycia, nasączenia masą smołową lub asfaltową osnowy z tektury, włókna poliestrowego lub szklanego. Zakład Utylizacji Odpadów Przemysłowych zajmuje się jej wywozem.

Wywóz papy

Na wywóz papy odpadowej 17 03 80 przez ZUOP, składa się zarówno przetransportowane, jak i utylizacja. Ten punkt w naszej ofercie jest skierowany wyłącznie do firm. Nie obsługujemy klientów indywidualnych.  Wykonanie tej usługi opiera się również o zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa.

W przypadku partii transportowych powyżej 1,5 Mg oferujemy transport kontenerami 35m3. Przy mniejszych ilościach, dostawa leży po stronie klienta. Warto podkreślić, że należy uprzednio skontaktować się z nami i umówić na konkretny termin.  

Utylizacja papy – Cena

Jednym z najważniejszych aspektów w zakresie usługi wywozu i utylizacji papy jest oczywiście jej cena. Koszt zagospodarowania papy jest zależny od lokalizacji odbioru oraz ilości odpadu. Jeśli chcecie poznać dokładną cenę usługi, to zapraszamy do kontaktu.

Mrozowa 9a
31-752 Kraków